Pagal individualų poreikį ir ritmą teikiamos tęstinės mentorystės sesijos konkrečiam rezultatui pasiekti

KAM SKIRTA LEAN SPECIALISTŲ MENTORYSTĖS PROGRAMA?

ĮMONĖS VADOVUI

VEIKLOS MEISTRIŠKUMO AR LEAN VADOVUI

ORG. TOBULINIMO VADOVUI

IR KITIEMS, atsakingiems už LEAN vadybos ir kultūros vystymą įmonėje

KAS SUDARO LEAN MENTORYSTĖS PROGRAMĄ?

Darbinių sesijų paruošimas konkrečios problemos sprendimui

Kasdienio veiklos valdymo (daily management system) konstrukto kūrimas ir įgyvendinimas

Vidinių mokymų programų vadovams paruošimas

LEAN vadybos transformacijos plano paruošimas ir palaikymas įgyvendinant

Rekomenduok kolegai!Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Email this to someone

KOKIA MENTORYSTĖS PROGRAMOS NAUDA ?

TAUPOTE SAVO BRANGŲ LAIKĄ IEŠKODAMI ATSAKYMO NEŽINOMOJE TERITORIJOJE

IŠMOKSTATE INTEGRUOTI SKIRTINGAS METODIKAS TINKAMAS JŪSŲ PROBLEMAI SPRĘSTI

PERIMATE KNOW-HOW IR PATIRTĮ IŠ ŠIOS SRITIES PRIPAŽINTŲ TRENERIŲ

ATSILIEPIMAI APIE MUS

Ką mūsų klientai gali pasakyti apie mus?

Su Laura susipažinau dirbdamas Philip Morris Lietuva komanijoje. Tuo metu diegėme plačią, viską apimančią vadybos sistemą, kur Laura padėjo mums sujungti trūkstamus taškus, padėjo kaskaduoti pagrindinius rodiklius, susidėti tam tikrą struktūra kasdieniams susirinkimams, atnešė supratimą kaip nuolatinio tobulėjimo aplinkoje gali dirbti „ofisas“. Net ir šiandien dirbdamas The LEGO Group Danijoje plačiai naudoju KATA coaching principus (Laura padėjo suprasti ne tik įrankį, bet jo esmę). Man taip pat svarbu, kad Laura ne tik visada žino „kokios naujausios mados“ nuolatinio tobulinimo pasaulyje,  bet ir praktikuoja modernius nuolatinio tobulinimo vadybos metodus, nesustoja prie „gamybinės klasikos“ ir visu tuo dalinasi!

 

Mindaugas Kulikauskas

LCI Business Partner, LEGO System A/S

Mokymų kūrimo procesas, kuruojamas Lauros, buvo puiki patirtis. Kuriant problemų sprendimo mokymus teko gilintis ne tik į Lean įrankių panaudojimą, bet ir į žmonių psichologiją, nuolat klausti savęs ir kitų “Kodėl?”. Kiekviena diena, kurią praleidome prie šio projekto atnešdavo naujų minčių ir įdėjų. Šiandien vesdama mokymų sesijas jaučiuosi užtikrintai ir žinau, kad ji naudinga tiek mokymų dalyviams, tiek man pačiai – kas kartą metodologiją pritaikant vis kitos problemos sprendimui ir nuolat tobulėjant!

Lina Čalyševė

Philip Morris International

Mums kaip vidinėms trenerėms darbas su IMPROVEMENT atnešė didžiulės naudos, ne tik bendrai brėžiant įmonėje teisingą LEAN kelią, bet ugdant mus darbui su vadovais, jų kasdienėje veikloje. Mokėti prieiti prie vadovų su karūnomis, su tradicinės vadybos įsitikinimais yra didžiulis darbas ir tą darbą padėjo atlikti Laura Gerrits.

Patirtis iš tikro kalba pati už save, rezultatai akivaizdžiai matomi. Tikimės, kad mums pavyks tęsti pradėtus darbus ir patys gebėsime studijuoti įmonę kaip visumą, keičiant tradicinę vadybą, kuri nekuria vertės įmonės rezultatams į holistinę Lean vadybą žingsnis po žingsnio.

 

Laura Makelė

Lean ir procesų departamento vadovė, UAB FL Technics

Laura worked with senior management of GF group functions organization in Nordea and was responsible for establishing daily management discipline and strategy deployment. Her high competencies on holistic Lean management changed our mindset of traditional silo-based measures and vertical strategy deployment. Working together with Laura opened new undersanding of the inention behind Lean, which is to manage the company as one system, not as seperate parts. I was trained by her to continue the strategy deployment aligning silos horizontally and coaching senior managers to act upon the purpose of the bank from the customers point of view.

Monica Stjerna, Operational Excellence Coach, Nordea Bank

Monica Stjerna, Operational Excellence Coach, Nordea Bank

APIE HOLISTINĖS VADYBOS TRENERIUS

Laura Gerrits-Gedvilė

Holistinės Lean vadybos trenerė

lg@improvement.lt +370 672 01880

Vilma Nasteckienė

Holistinės Lean vadybos trenerė

vn@improvement.lt +370 686 34532

SUSISIEKITE SU MUMIS

Norėdami su mumis susitiekti užpildykite žemiau esančią formą, skambinkite +370 67 201 880 arba rašykite info@improvement.lt

Laukeliai pažymėti * yra privalomi