ONLINE LEAN MENTORYSTĖS PROGRAMA VADOVAMS

NĖRA VADOVĖLIO, KURĮ PERSKAIČIUS ŽINOTUM, KAIP TAPTI VADOVU, ARBA KOKIU BŪDU ĮTRAUKTI KOMANDĄ Į NUOLATINĮ VEIKLOS TOBULINIMĄ IR VERTĖS KLIENTUI BEI AKCININKAMS KŪRIMĄ. GERA ŽINIA TA, KAD GALI TURĖTI ASMENINĮ LEAN MENTORIŲ, KURIS INDIVIDUALIAI PAGAL KONKRETŲ TAVO POREIKĮ VES TAVE TOBULĖJIMO IR REZULTATO KELIU.

KAIP TAI VEIKIA?

PARAŠYK LEAN MENTORIUI

Turi aiškų poreikį kodėl Tau, kaip vadovui, reikalingas Lean Mentorius, parašyk savo poreikį.  Gavę žinutę mes susisieksime.

SUDERINK LAIKĄ

Pirmo susitikimo / susipažinimo tikslas – suprasti kokioje stadijoje esi ir kokius lūkesčius keli sau, kaip vadovui, bei aptarti tolimesnę bendradarbiavimo eigą. Susitikimas vyks Skype būdu.

PRADĖKITE

Sutariame eigą ir dažnumą, pasirašome sutartį ir pradedame Lean mentorystės programą skirtą individualiai Jums!

ATSILIEPIMAI

APIE LEAN MENTORĘ

Laura yra mentorius, kuris suvokia ką reiškia vadovauti savo įkurtai įmonei, būti nauju vadovu senoje komandoje ar iš specialisto tapti vadovu.

Per savo karjerą vadovavo 50-ies žmonių komandai nuo 24 metų, taip pat dirbo samdoma vadove viename Skandinavijos bankų, kur per keletą mėnesių teko įrodyti vadovybei savo lyderystės pavyzdį bei paneigti vadovybės nuleistus tikslus, žalojančius procesų kokybę ir didinančius veiklos kaštus. Ji puikiai suvokia ką reiškia noras daryti skirtumą savo komandai, įmonei ir klientams.
Laura dirba Lean Mentore Lietuvoje, Skandinavijoje ir UK, jos klientų tarpe yra Operational Excellence ar COO vadovai, vedantys organizacijas veiklos meistriškumo keliu daugiau nei 20 metų. LEAN MENTORYSTĖS© www.leantreneris.lt programos autorė ir pagrindinė mentorė.
Išsilavinimas: “Lean Change Manager” diplomas (Lean Akademiet, Denmark), “MSc in Lean Enterprise” (Buckingham University, UK), BSc in Commercial Law & Economics (CBS Copenhagen Business School) „ICC Certificated Coach Education“. Konsultuoja gimtąja lietuvių, anglų ir danų kalbomis.
Laura Gerrits-Gedvilė
Holistinės Lean vadybos trenerė

lgg
Vilma Nasteckienė

APIE LEAN MENTORĘ

Vilma yra mentorė, kuri geba per kelias dienas perprasti kompleksinės organizacijos vadybos ir veiklos procesus, įžvelgti pačios įmonės susikurtas rizikas būsimam pokyčiui. Šios kompetencijos padeda klientams kurti Lean kultūrą.

Keliolika karjeros metų dirbo SEB Banke, kur vadovavo skirtingo dydžio komandoms, vykdė efektyvumo didinimo ir inovacijų diegimo projektuose. ISM Executive School vadovų magistratūros modulio „Verslo procesų valdymas“ vadovė.

Išsilavinimas: Magistras Vytauto Didžiojo Universitete, žinias gilino Weber State University JAV ir BI Norwegian Business School. Sertifikuota rizikos valdymo (AT31000) trenerė. Patvirtinta ISO 31000 rizikos valdymo trenerė Baltijos šalims ir taip pat sertifikuota mentorystės trenerė (ICC Certificated Coach Education). Konsultuoja gimtąja lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Vilma Nasteckienė
Holistinės Lean vadybos trenerė

KIEK KAINUOJA SESIJOS?

MENTORYSTĖS SESIJA

Kiekviena sesija orientuota į konkretų poreikį, kurio metu kuriamas sprendimas ir jo pritaikymas, sutariami namų darbai.

 • Kaina: 120
 • Trukmė: 60 minučių
 • Sesija vyks: Skype

MENTORYSTĖS SESIJA

Mentorystės sesija darbo vietoje

Tai didžiausią vertę suteikianti sesija, kurios metu kartu su Mentore vadovas analizuoja esamą veiklos discipliną, darbą su komanda, rodiklius ir rezultatus.

 • Kaina: 250€
 • Trukmė: 2,5 – 3 valandos
 • Sesija vyks: Gyvai

Mentorystės sesija darbo vietoje

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAS KIEK LAIKO VYKSTA SESIJOS?

Po pirmos sesijos yra sutariami namų darbai. Priklausomai nuo jų sutariamas laikas sekančiai sesijai. Dažniausiai sesijos kartojamos kas 10-14 dienų.

AR BŪTINA ATLIKTI NAMŲ DARBUS IKI SEKANČIOS SESIJOS?

Mentorystė yra abipusis ilgalaikis įsipareigojimas, todėl svarbus ne tiek pats namų darbų įvykdymas konkrečiai datai, kiek pats vykdymo procesas. Jei namų darbai buvo pvz. „suplanuoti kalendoriuje susirinkimui pasiruošti skirtą laiką 10 dienų iš eilės“, tai greičiausiai pavyks namų darbus atlikti iki sekančios sesijos. Jei namų darbai yra pvz. „susidėti veiklos rodiklius kartu su komanda, taip kad jie suprastų jų naudą“, tai nuolatinis procesas ir tikėtina prireiks daugiau laiko nei 10 ar 14 dienų iki jo atlikimo.

KAIP NUSPRĘSTI KADA RINKTIS SESIJĄ SKYPU, O KADA SAVO DARBO VIETOJE?

Pirmos 2-4 sesijos dažniausiai vyksta Skype for Business ar Skype platformoje. Priklausomai nuo vadovo/ės esamo veiklos konteksto kartu priimame sprendimą kada būtina mentorei vesti sesiją darbo vietoje. Į darbo vietą dažniausiai vertinga atvykti, kai vadovas jau turi atlikęs nemažai namų darbų. Jos metų galime pereiti vizualinės lentos paišymo principus, veiklos rodiklius, procesų patobulinimus ir lavinti vadovo komandos įtraukimo įgūdžius. Tai dažniausiai įvyksta nuo 5-os sesijos.

KAIP VYKDOMAS APMOKĖJIMAS?

Apmokėjimas vykdomas sutarties pagrindu, banko pavedimu prieš kiekvieną sesiją. Vadovas kaip fizinis asmuo ar jo įmonė moka už suplanuotą sesiją, tai reiškia iš anksto sumokėti už 5-ias ar 10 sesijų nereikia.

AR Į SESIJŲ KAINĄ ĮEINA LEAN VADYBOS IR ĮRANKIŲ TEORINĖ MEDŽIAGA?

Į sesijų kainą įeina webinarai (E-seminarai), ir konkrečios teorijos suteikimas sesijos metu arba kaip namų darbas. Teorija yra suteikiama kiekvienam dalyviui pagal jo esamą žinių lygį ir poreikį.

AR GALIMA PERPLANUOTI SESIJĄ LIGOS AR NEPLANUOTO ĮVYKIO ATVEJU?

Taip. Visi esame žmonės, suserga mūsų vaikai ir mes patys. Sesiją perplanuoti galite tiesiai rašydami Laurai lg@improvement.lt Jei mentorei nepranešate apmokėjimas už suplanuotą, bet neįvykusią sesiją nėra grąžinamas.

AR GALIU BŪTI GARANTUOTAS DĖL KONFIDENCIALUMO?

Mentorystės sutartyje yra atskira konfidencialumo skiltis, ją pasirašydama mentorė įsipareigoja laikyti procesą ir jo turinį konfidencialiu.

SUSIPLANUOKITE PIRMĄJĄ SESIJĄ SU LEAN MENTORE

Norėdami su mumis susitiekti užpildykite žemiau esančią formą, skambinkite +370 67 201 880 arba rašykite lg@improvement.lt

SUSISIEKITE SU MUMIS


KONTAKTAI

 • AdresasKlaipėdoje ir Vilniuje
 • Telefono numeris+370 67 201 880
  +370 68 634 532
 • El. pašto adresasinfo@improvement.lt